• Fotoğraf Gorna - Dolna Leshnica, Popova Shapka, Tetovo, Macedonia
  • Fotoğraf Gorna - Dolna Leshnica, Popova Shapka, Tetovo, Macedonia
  • Fotoğraf Gorna - Dolna Leshnica, Popova Shapka, Tetovo, Macedonia
  • Fotoğraf Gorna - Dolna Leshnica, Popova Shapka, Tetovo, Macedonia
  • Fotoğraf Gorna - Dolna Leshnica, Popova Shapka, Tetovo, Macedonia
  • Fotoğraf Gorna - Dolna Leshnica, Popova Shapka, Tetovo, Macedonia

Zorluk seviyesi   Kolay

süre  6 saat 50 dakika

Koordinat sayısı 2175

Uploaded 26 Mayıs 2015 Salı

Recorded Mayıs 2015

-
-
2.162 m
1.505 m
0
6,1
12
24,56 km

2085 kere bakıldı , 42 kere indirildi

yer  Popova Šapka, Општина Тетово (Македонија)

Од Шапка до првото бачило па нагоре до седлото под Плат.
Се спуштивме до Горна Лешница и низ шумата до Долна и таму околу 13ч не фати јак дожд со ситен град, чекавме да се смири под едни дрвја ама сепак убаво накиснав.
Времето нон-стоп се менуваше, те сонце, те облаци, те дожд, те град... :D
Прв пат на Лешница, во други услови ова треба да биде огромно уживање!

Yorumlar

    You can or this trail